REZERVARI TEREN FOTBAL

Scor galopant Chelsea – NFL 10-0

Pe stadionul Dinamo, grupa intaia a anului 1999 a reusit o victorie la un scor care nu lasa loc de comentarii in fata celor de la NFL. Nu doar scorul de 10-0 ci in special jocul din prima repriza a placut numerosilor spectatori prezenti in tribune.

Fotbalistii antrenati de prof. MihaiTufan, deosebit de motivati de perspectiva urcarii in clasament s-au incalzit mai putin, in minutul 15 fiind doar 1-0, dar si cand au facut-o si-au zdrobit pur si simplu adversarul. Combinatii frumoase, pase subtile dar mai ales goluri spectaculoase, cam acesta a fost scenariul dupa care s-a desfasurat jocul. Felicitari jucatorilor nostri care inregistreaza al doilea scor fluviu consecutiv.

Au jucat: Dragomir – Andrei, Grigoras, Dinu, Moraru, Stefanescu, Alexandru, Dinica.

Rezerve: Busu Bogdan – Ilie.