Zona Tara Romaneasca – CN Karate Traditional pentru Copii

Eforie Nord, 07-09 mai 2010

In perioada 7-9 mai a avut loc la Eforie Nord Zona Tara Romaneasca din cadrul Campionatului National de Karate Traditional la nivel de copii, eveniment organizat de CS Karate Traditional Eforie sub egida Federatiei Romane de Karate Traditional la care au participat aproximativ 240 de copii.

De la Chelsea Club Bucuresti au participat 25 de sportivi reusind sa se califice pentru Finalele CN care vor avea loc la Cluj o mare parte dintre cei prezenti.

Rezultate

Copii 4

  • Locul 1 kata individual F: Orlatean Carina;
  • Locul 2 enbu M&F: Orlatean Carina si Smarandache Razvan;
  • Locul 4 kata echipe M: Moldovan David, Smarandache Razvan si Dumitrescu Victor;
  • Locul 6 enbu M&M:Smarandache Razvan si Dumitrescu Victor;

S-au mai calificat pentru faza finala: Endo Seirin, Chabrouni Cathrin, Moldovan David la  proba kata individual precum si echipa de enbu M&F formata din Endo Seirin si Dumitrescu Victor .

Copii 3

  • Locul 3 enbu M&F: Gavrea Nora si Ciocoiu Victor;

S-au mai calificat pentru faza finala: Gavrea Nora si Stoica Horia la  proba kata individual precum si echipa de enbu M&M Formata din Ciocoiu Victor si Ionescu Alexandru.

Copii 2

  • Locul 1 kata individual M:  Iliescu Andrei;
  • Locul 1 enbu M&M:  Iliescu Andrei si Vlad Joseph Marian;
  • Locul 3 kata individual M: Vlad Joseph Marian;
  • Locul 3 kumite ind F: Nechita Alexandra;
  • Locul 4 enbu M&F: Iliescu Andrei si Nechita Alexandra;
  • Locul 4 enbu M&F: Popescu Ana Maria si Vlad joseph Marian;

S-au mai calificat pentru faza finala: Popescu Ana Maria si Nechita Alexandra la kata individual, Poescu Ana Maria la kumite individual.

Copii 1

  • Locul 2 kumite individual M: Iliescu Costin;
  • Locul 3 kumite individual M: Dobrincu Sebastian;
  • Locul 3 enbu M&F: Barbu Clara si Dobrincu Sebastian;
  • Locul 3 enbu M&M: Iliescu Costin si Paraschiv Marius;
  • Locul 3 kata echipe F; Nechita Alexandra, Popescu Ana Maria si Barbu Clara;

S-au mai calificat pentru finale; kata individual  Barbu Clara, Paraschiv Marius, Iliescu Costin,  echipa de kata M formata din Iiescu Andrei, Vlad Joseph Marian si Dobrincu Sebastian, echipa de enbu M&M formata din Dobrincu Sebastian si Mandru Bogdan precum si echipa de kumite formata din Iliescu Costin, Paraschiv Marius, Dobrincu Sebastian si Mandru Bogdan.

Pentru rezultate complete Copii 4 dati clik aici.

Pentru rezultate complete Copii 3 dati clik aici.

Pentru rezultate complete Copii 2 dati clik aici.

Pentru rezultate complete Copii 1 dati clik aici.
Error: You must go to the admin section and set your Picasa Web Album Username in the Options section.

Leave a Comment

(required)

(required)

Parteneri